Ana Sayfa Künye/İletişim

Künye/İletişim

Teknohaller
Teknohaller

İletişim Bilgileri

Teknohaller.com
Adres: Gürsel Mah. 28 Nisan Cad. No: 41 Kağıthane/İstanbul
E-Posta: info@teknohaller.com
Telefon: 0505 099 00 57

Önemli Not

Mesajlarınız 24 saat içerisinde incelenerek, en erken sürede cevaplandırılmaya çalışılacaktır. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

İletişim Formu!

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee Vedat Yıldırım + info@teknohaller.comGenel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief Vedat Yıldırım + info@teknohaller.comEditörler / Editors Ümit Yıldırım + uyidirim@teknohaller.com Mesut Tosunoğlu + mtosunoglu@teknohaller.com Vedat Yıldırım + vyildirim@teknohaller.comHukuk Danışmanı / jurisconsult herhangi bir avukat – mail yazmayınMali Müşavir / financial advisor bir müşavir ve – mail yazmayınReklam / Advertise Semra Yıldırım + syildirim@teknohaller.comAdres: Gürsel Mah. 28 Nisan Cad. No: 41 Kağıthane/İstanbulE-Mail info@teknohaller.comYAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ Script: WordPress 4.8.3 Theme: Newspaper8 Gizlilik Politikası© Copyrigth 2016 teknohaller.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları teknohaller.com’a aittir. teknohaller.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.teknohaller.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. teknohaller.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.Privacy PolicyWe will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies).Generally, we will only use your information within the teknohaller.com. However, sometimes the teknohaller.com uses third parties to process your information. teknohaller.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknohaller.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknohaller.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknohaller.com and its services. When you use teknohaller.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknohaller.com cookies section of our full Privacy Policy.

EN YENİLER

Geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasındaki bazı farklar

Bilişim teknolojisinin gelişmesi, internetin popülerleşmesi ve sosyal medyanın hayatımızın bir parçası olması ile birlikte pazarlama stratejileri ve yöntemleri de değişiklik göstermeye başladı. Dijital dünyanın gelişmesi...
- Advertisement -

TEKNOHALLER is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache